Teta Marin sir

Početak obnove jedne od najstarijih crkava Srijemske biskupije

Dr. sc. Dejan Bursać, znanstveni suradnik u Institutu za filozofiju i društvenu teoriju Univerziteta u Beogradu

Nogometašice Spartaka pobijedile Crvenu zvijezdu

SUBOTICA, 5. listopada 2023. (RIA CROS) – Nogometašice Spartaka, aktuelne prvakinje Srbije slavile su u odgođenoj utakmici 4. Kola Super lige pobijedivši Crvenu Zvijezdu s 1:0 na Gradskom stadionu u Subotici. Derbi meč odlučila je Fanny Vago golom u 12. minutu, prenosi Subotica.info.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri dva rivala. Jovana Petrović iz Crvene zvezde loptu je poklonila Spartakovoj igračici Fanny Vago koja iskusno loptu šalje u mrežu za 1:0, piše Subotica.info.

U nastavku utakmice gošće su pojačale tempo i bile agresivnije sa češćim napadima k domaćem golu, međutim nisu uspjele realizirati svoju bolju igru.

U finišu meča bilo je dosta tenzija na terenu zbog važnosti utakmice, pa je u poslednjih petnaest minuta podeljeno dosta žutih kartona, piše Subotica.info.

Projekt: Croz Suboticu